Poniżej zamieszczono tematycznie druki, które obowiązują w naszym Urzędzie.

Wnioski można dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Słomnikach za pomocą:

 • elektronicznej skrzynki podawczej, wysyłając wnioski i podpisując je kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym na adres /j79k5s0dsp/SkrytkaESP
 • poczty e-mail adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tylko podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym,
 • pocztą tradycyjną, wysyłając na adres Urząd Miejski w Słomnikach, ul. T. Kościuszki 64, 32-090 Słomniki
 • wrzucić do specjalnej skrzynki w przedsionku Urzędu Miejskiego w Słomnikach na parterze budynku

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących załatwiania swoich spraw  należy kontaktować się telefonicznie UM 12 388 11 02, GOPS 12 388 12 72, COE 12388 11 02, wew. 131 i 132. Numery wewnętrzne do pracowników merytorycznych dostępne TUTAJ.

Potwierdź profil zaufany w Urzędzie na dzienniku podawczym i załatwiaj sprawy drogą elektronicznej skrzynki podawczej, tel. 123881102.

PLATFORMA ePUAP to elektroniczna platforma usług administracji publicznej. Dzięki niej można bezpiecznie załatwić wiele spraw urzędowych bez wychodzenia z domu. Aby móc korzystać z tej formy kontaktu z urzędem, trzeba posiadać podpis elektroniczny na profilu zaufanym.

PROFIL ZAUFANY to bezpłatne narzędzie do potwierdzania tożsamości przy załatwianiu usług administracyjnych przez internet. Posiadając profil zaufany, bez wychodzenia z domu, 24 godziny na dobę, można zrealizować wiele spraw urzędowych. Pisma podpisane bezpłatnym profilem zaufanym i wysłane na elektroniczną skrzynkę podawczą urzędu, mają taką samą ważność jak dokumenty złożone do urzędu w postaci papierowej.

Jak założyć profil zaufany?

 • Należy najpierw założyć konto użytkownika na portalu ePUAP, dostępnym pod adresem epuap.gov.pl.
 • Z konta wysyłamy wniosek o potwierdzenie profilu zaufanego.
 • Następnym krokiem jest uwierzytelnienie profilu w ciągu 14 dni od złożenia elektronicznego wniosku w PUNKCIE POTWIERDZAJĄCYM PROFIL ZAUFANY w Urzędzie Miejskim w Słomnikach, na dzienniku podawczym, parter budynku. UWAGA: Profil zaufany można także uwierzytelnić przez internet za pośrednictwem bankowości elektronicznej.
 • Po pozytywnej weryfikacji danych konto założone na portalu ePUAP zyskuje status profilu zaufanego. Można się nim już posługiwać w kontaktach z administracją w sposób podobny, jak podpisem elektronicznym.

Formularze do pobrania:

 1. Sprawy drogowe
 2. Plan zagospodarowania przestrzennego, rewitalizacja
 3. Ochrona środowiska, kanalizacji, wycinka drzew
 4. Dowody osobiste i ewidencja ludności
 5. Wybory
 6. Geodezja